• Pluszowa maskotka z kocykiem

Kocyk z maskotką dla dzieci

Delikatność – to jedna z głównych cech, jaką powinien mieć kocyk dla malucha. Ponadto dobry pled dla brzdąców musi być z miękkiego, niedrażniącego materiału, który otuli maluszka i odpowiednio go ogrzeje w czasie snu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kocyków z przytulankami. Proponowane przez nas zestawy złożone są z mięciutkich kocyków, wykonanych z przyjemnej w dotyku mikrofibry. Pluszowe przytulanki zaś są miłym dodatkiem, który z całą pewnością pomoże maluchowi zasnąć.

Kocyk z maskotką dla niemowląt

Oferowane przez nas zestawy to produkty renomowanych producentów, takich jak firma Bobas. W naszym asortymencie możecie Państwo znaleźć kocyki z maskotkami, takimi jak misie, owieczki, czy małpki. Każdy z nich będzie wiernym towarzyszem, który będzie strzec maluszka przy zasypianiu, jak i w czasie snu. Dzięki takiemu pluszakowi każdy brzdąc będzie się czuć bezpieczniej.

Miękki plusz, z którego zostały wykonane maskotki będzie przyjemny w dotyku dla maluszka, który chętniej zaprosi taką zabawkę do wspólnej drzemki. Poza porami snu, kiedy kocyk pozostanie w łóżeczku, przytulanka będzie atrakcyjną zabawką, z którą Wasz smyk spędzi niejeden dzień, bawiąc się i rozrabiając, a być może też i zwierzając się jej ze swoich najgłębszych, dziecięcych tajemnic.

W sklepie kuferekskarbow.pl znajdziecie Państwo kocyki z przytulankami dla niemowląt i dla starszych dzieci. Zapewniamy, że katalog naszych produktów to wysokiej jakości, wykonane z bezpiecznych materiałów zabawki, które będą towarzyszyć Waszej pociesze przez kilka pierwszych lat życia.