• Wóz Strażcki, zabawka interaktywna dla dzieci

Brak towaru
139.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Zabawkę wysyłamy natychmiast po zamówieniu.
Cena przesyłki 19.99
Kurier DPD 19.99
Kurier 48 Standard 20
Kurier DPD (Pobranie) 21.99
Kurier 48 (Pobranie) 22
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Wóz strażacki dla dzieci Adaś, to super zabawka dla maluchów w wieku od 9 do 36 miesięcy. Samochód strażacki dla najmłodszych uczy i bawi, posiada mnóstwo rymowanek oraz piosenek. Pojazd do zabawy wyposażony jest w elektroniczne funkcje edukacyjne, które uczą kolorów, liter, kształtów i cyfr w języku Polskim oraz Angielskim. Rozwój zdolności manualnych dziecka zapewniają, ruchoma drabina wozu strażackiego oraz kręcący się kolorowy wałek. Solidy samochód na dużych, mocnych kołach z prawdziwymi światłami i efektami dźwiękowymi. Uprzywilejowany pojazd zachęca do zabawy. Adaś Dzielny Strażak zapewnia zabawę w dwóch językach Angielskim i Polskim. Pożarniczy wóz bojowy, strażacki hełm, strażacka zabawa gwarantowana. ;) 

Zdolności stymulowane przez zabawkę:

Rozwój sensoryczny

  • Zabawny wygląd i żywe kolory oraz migające światła pobudzają rozwój percepcji wzrokowej dziecka.
  • Wesołe efekty dźwiękowe i sympatyczny głos Adasia stymulują rozwój zmysłu słuchu.
  • Zaokrąglone kształty, ruchoma drabina z koszem, obracający się kolorowy wałek i wiele przycisków do włączania różnych funkcji zachęcają dziecko do poznawania wszystkich elementów zabawki, stymulują rozwój percepcji dotykowej.

Rozwój psychomotoryczny

  • Bawiąc się i podążając za sympatycznym wozem strażackim dziecko uczy się koordynacji i płynności ruchów.
  • Naciskanie interaktywnych przycisków Adasia jest doskonałym ćwiczeniem wspomagającym koordynację oko - ręka.

Rozwój poznawczy

  • Słuchając sympatycznego głosu Adasia dziecko pozna pierwsze cyfry, litery, nauczy się rozpoznawać kształty i kolory oraz przyswoi ich nazwy po Polsku i po Angielsku, rozwijając w ten sposób zdolności językowe.

Rozwój emocjonalny

 

  • Zabawny wygląd, pogodny głos i interaktywne funkcje Adasia Dzielnego Strażaka wspomagają rozwój wyobraźni i fantazji dziecka, zapewniając mu wiele godzin wspaniałej zabawy.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie